SPORY SĄDOWE I WINDYKACJA

Nieodłącznym elementem obsługi przedsiębiorców jest konieczność zapewnienia profesjonalnych usług w zakresie reprezentowania Klientów w sporach sądowych i prowadzenie na ich rzecz windykacji.

 

W zasadzie każda kancelaria prawnicza zajmuje się chociaż w części tymi zagadnieniami. Jednak to, co nas wyróżnia, to połączenie kompetencji i doświadczeń osób z każdej strony takich procesów w jednej firmie. Nasi prawnicy zbierali doświadczenia windykacyjne w bankowości, u przedsiębiorców windykacyjnych, jak również po stronie zagrożonych niewypłacalnością i upadłych przedsiębiorców, czy nawet świadcząc pomoc pro bono na rzecz osób niezdolnych do samodzielnej obrony w procesach związanych z obroną przed tzw. „chwilówkami”.

 

Skupiamy także liczne doświadczenia procesowe. Reprezentowaliśmy naszych Klientów w sądach wszystkich instancji. Spory o zapłatę, o kontraktowe kary umowne, o odszkodowanie i zadośćuczynienie, o eksmisje, o uchylenie uchwały organu i wiele innych to nasza codzienność.

 

Zapewniamy naszym Klientom możliwość stosowania adekwatnych środków procesowych do zakładanych gospodarczych rezultatów, przez co nie narażamy naszych Klientów na bezcelowe wydatki.

 

W razie potrzeby podejmujemy współpracę ze specjalistami branżowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, instytutami naukowymi, agencjami detektywistycznymi, agencjami public relations, kancelariami komorniczymi.

 

Wybór najciekawszych doświadczeń procesowych zamieszczamy w zakładce „Aktualności”.